Wiz Khalifa's Weed Farm

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 169 MB
  • Version 1.5.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Metamoki
Wiz Khalifa's Weed Farm İOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Wiz Khalifa's Weed Farm İOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip eğlenerek oynayabileceğiniz Wiz Khalifa's Weed Farm simülasyon oyunu ile karşı karşıyasınız. Sizde akıllı mobil cihazını eğlence amacında kullanmak istiyorsanız mobil oyunlara yönelebilirsiniz. Wiz Khalifa's Weed Farm mobil platformda oynanabilecek en kaliteli ve renkli oyunlaarda birisidir.

Bitkiler ile haşır neşir olacağınız Wiz Khalifa's Weed Farm oyununda kocaman bir dünyaya ait olacaksınız. Baş kahramanımızı yönlendirecek ve ona verilen görevleri yerine getirmesi için çalışacaksınız. Oyunu oynamaya başladığınız anda alayacaksınız ki oyunumuzun grafikleri oldukça kaliteli bir şekilde geliştirilmiştir. Görseller oldukça net bir şekilde yer almaktadır.

Metamoki stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Wiz Khalifa's Weed Farm oyunu ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyuna sahip olarak oynayabilirsiniz. Sizde mobil cihazınızın size sunmuş olduğu nimetlerden yararlanın ve simülasyon oyunu olan Wiz Khalifa's Weed Farm oyununda yer alarak eğlence içinde oyunumuzu oynayın.

Daha Fazla Göster
Wiz Khalifa's Weed Farm indir
DİĞER SÜRÜMLER